+380992806072

Дерев'яний Міні бар Байк Мотоцикл Harley Davidson подарунок чоловікові сувенір ручної роботи набір для чоловіка
1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 015
+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні бар в вигляді Байка виготовлений з шаруватої деревини.
Розміри 33 см * 26 см * 17 см
Місце для пляшки обладнано на сидінні (пляшка в комплект не входить)
В комплекті 4 чарки, розташовані в колясці
Колеса крутяться.
покриття гіпоалергенні
Можемо також зробити лого або персональний напис
Ідеально підходить для подарунка байкеру, мотоциклістові, другу, батьку, куму і всім поціновувачам ексклюзивних речей і мотоциклів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Нове |
| Основні | |
| Підлога | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴






