+380992806072

Міні бар авто БМВ BMW з дерева для подарунка таксисту, другу підставка під бутилку з стаканами
1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016
+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні бар в вигляді таксі автомобіля BMW. Виготовлений за нашим авторським проектом
Матеріал: шарувата деревина.
Розміри: довжина 36 см, висота 17 см, ширина 13.5 см.
Покриття гіпоалергенне
У комплект входить також 6 чарок (на даху)
Капот і багажник відкриваються.
Місце для пляшки - всередині кабіни. Поміститься пляшка будь-якої форми об'ємом до 0,7 л
Робимо іменний номер за бажанням замовника (термін виготовлення - 1 день)
Ідеально підходить для подарунка на день народження, ювілей, таксисту, другу, куму і всім поціновувачам ексклюзивних речей
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴







