+380992806072

Дерев'яний міні бар біла Toyota з номером та чарками для подарунка другові, куму, шефу, чоловікові
1 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 045/6
+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні бар у вигляді білого автомобіля Toyota виготовлений зі шаруватої деревини за нашим авторським проектом.
Матеріал: шарувата деревина.
Розміри: довжина 36 см, висота 17см, ширина 13.5 см.
Покриття гіпоалергенне (лак на водній основі)
У комплект входить також 6 чарок (на даху). Алкоголь у комплект не входить.
Капот та багажник відкриваються.
Місце для пляшки – усередині кабіни. Поміститься пляшка будь-якої форми об'ємом до 0,7 л
Можемо зробити іменний номер за бажанням замовника.
А також іншу марку авто за Вашим фото (пишіть у чат, Viber, WhatApp, Telegram)
Ідеально підходить для подарунка чоловікові або жінці водію, коханому, начальнику, другу, куму. З приводу дня народження, іменин, професійного свята, на річницю та ін.
Скільки ми є виробниками - можемо зробити міні-бар у вигляді машини іншої марки автомобіля з написами, іменними номерами та іншими цікавими нюансами.
З питань оформлення спецзамовлень дзвоніть або пишіть за тел. 0992806072 (Viber, WhatsApp, Telegram)
Весь асортимент подарункових міні барів можна переглянути на нашому сайті
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 13.5 мм |
| Висота | 17 мм |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Кількість чарок в комплекті | |
| Чарки в комплекті | 6 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴




