+380992806072

Міні бар машинка Ауді А6 підставка під пляшку зі стаканчиками для подарунка чоловіку
1 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: А6
+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні бар в вигляді автомобіля Audi А6 в срібному кольорі. Виготовлений за нашим авторським проектом
Матеріал: шарувата деревина.
Розміри: довжина 40 см, висота 13 см, ширина 20 см.
Покриття гіпоалергенне
У комплект входить також 4 чарок (під капотом)
Капот і багажник відкриваються.
Місце для пляшки - всередині кабіни. Поміститься пляшка будь-якої форми об'ємом до 1 л
Можемо зробити іменний номер за бажанням замовника
Ідеально підходить для подарунка на ювілей, на новосілля, шефу, другу, куму і всім поціновувачам ексклюзивних речей
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Іменний номер | За бажанням замовника |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴







