+380992806072

Міні бар трактор Джон Дір, Нью Холанд зелений подарунок чоловікові, підставка під бутилку
1 800 ₴
- В наявності
- Код: 005
+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні бар в вигляді трактора John Deere в оригінальному зеленому кольорі. Виготовлений за нашим авторським проєктом
Матеріал: шарувата деревина.
Розміри: довжина 34 см, висота 15 см, ширина 13,5 см.
Покриття гіпоалергенне
У комплект входить також 2 чарки
Капот відкривається.
Місце для пляшки - отвір угорі кабіни зроблене під розмір пляшки Jack Daniels об'ємом 1 л
Ідеально підходить для подарунка шефу, другу, куму, фермеру, трактористу і просто доброму господарю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴








