+380992806072

Міні бар "Retro" ретро автомобіль дерев'яний подарунок для чоловіка, начальника, хлопця
800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 003/1
+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Міні бар в вигляді ретро автомобіля з номером Retro
Виготовляємо номера з вашим ім'ям (термін виготовлення 1-3 дні)
Матеріал: шарувата деревина.
Розміри: довжина 45 см, висота 18 см, ширина 17 см.
Покриття гіпоалергенне
У комплект входить 2 скляні чарки об'ємом 50 мл.
Колеса обертаються, кабіна відкривається і всередину поміщається пляшка елітного спиртного об'ємом 0,5 л
Срібний тюнінг.
Тренд 2020 року серед подарунків.
Ідеально підходить для подарунка шефу, друга, кума бізнес партнеру і всім поціновувачам ексклюзивних речей, ретростиля і вишуканих автомобілів.
Такий подарунок прикрасить кабінет керівника або бізнес партнера і буде відповідати його статусу.
А також може використовуватися як екологічна дерев'яна іграшка для малюка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Індивідуальна гравірування | |
| Можливість зробити індивідуальний іменний номер | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴











