+380992806072

Пожежна машина пыдставка пыд бутилку з дерева для подарунка пожежнику, рятувальнику, чоловіку, пожежній частині
2 000 ₴
- В наявності
- Код: 035/1
+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні бар в вигляді пожежної машини виготовлений з шаруватої деревини за нашим авторським проектом
Виготовляємо також індивідуальні (іменні) номера або накладки з назвою пожежної частини та інші (за додаткову оплату). Термін - 1 день
Матеріал: шарувата деревина.
Розміри: довжина 43 см, висота 24 см, ширина 16 см.
Покриття гіпоалергенне
У комплект входить також 6 чарок.
Колір: червоний, срібний тюнінг.
Ідеальний і оригінальний подарунок для пожежників або пожежної частини, для пенсіонерів пожежної справи або тих, хто ще вчиться і мріє стати пожежником.
Крім того підходить для подарунка шефу, другу, куму і всім поціновувачам ексклюзивних речей і автомоблей.
А також може використовуватися як екологічна дерев'яна іграшка для малюка
Алкоголь у вартість не входить. Наш магазин не здійснює продаж алкоголю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Нове |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 1 кг |
| Можливість виготовлення іменного номера | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴







