+380992806072

Дерев'яний міні бар автомобіль Тойота для подарунка чоловікові сувенір ручної роботи з ыменним номером
1 300 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 008/1
+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні бар в вигляді автомобіля Тойота. Виготовлений за нашим авторським проектом
Матеріал: шарувата деревина.
Розміри: довжина 36 см, висота 17 см, ширина 13.5 см.
Покриття гіпоалергенне
У комплект входить також 6 чарок (на даху)
Капот і багажник відкриваються.
Місце для пляшки - всередині кабіни. Поміститься пляшка будь-якої форми об'ємом до 0,7 л
Можемо зробити іменний номер за бажанням замовника
Ідеально підходить для подарунка на ювілей шефу, другу, куму і всім поціновувачам ексклюзивних речей
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Фанера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴




