
Сувенір Яхта катер човен міні бар з написом коханому чоловікові і татові. Оригінальний подарунок на морську тематику
1 800 ₴
- В наявності
- Код: 040/2
Міні бар в вигляді срібної яхти - це вишуканий подарунок, який прикрасить інтер'єр офісу, будинку і стане статусною родзинкою в колекції її власника
Матеріал: шарувата деревина.
Розміри: довжина 49 см, висота 18 см, ширина 17 см.
Покриття гіпоалергенне
У комплект входить 5 якісних скляних чарок об'ємом 50 мл.
Срібний колір.
Місце для пляшки - всередині яхти. Задні дверцята відкривається і всередину поміщається пляшка вишуканого спиртного напою об'ємом до 1 л
Новинка 2021 року серед елітних подарунків.
Ідеально підходить для подарунка чоловікові і татові від рідних. А також можемо зробити написи для подарунка шефу, друга, кума бізнес партнеру.
Такий подарунок прикрасить гостьову кімнату в будинку і може служити візуалізацією для здійснення заповітної мрії її власника.
А також може використовуватися як екологічна дерев'яна іграшка для малюка, оскільки ми використовуємо якісні та гіпоалергенні материали для її виготовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 490 мм |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Можливість зробити індивідуальний іменний номер | Так |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 800 ₴









