
Дерев'яний Міні бар Фура під замовлення для подарунка шефу, партнеру, фірмі, логісту, далекобійнику, водію фури
2 400 ₴
- В наявності
- Код: 035/1
Виготовляємо із шаруватої деревини міні бари у вигляді Фури за Вашими вимогами: підбираємо колір кабіни, причепа, переробляємо марку кабіни, виготовляємо іменні номери, написи або лого на причепі/кабіні, тощо
Розміри: довжина 53 см, висота 22 см, ширина 16 см.
Покриття гіпоалергенне
У комплект входить 4 чарки, які розміщені в спеціальних отворах усередині кабіни. Кабіна відчиняється.
Місце для пляшки з алкоголем - причіп, що відкривається ззаду та зверху. Місткість – пляшка до 1 л.
Алкоголь у комплект не входить. Наш магазин не продає алкогольні напої.
Такий сувенір ідеально підходить для подарунка фурщику, далекобійнику, водію, співробітнику логістичної компанії, співробітникам компанії, що здійснює перевезення вантажів, співробітнику дистриб'юторської компанії, транспортної компанії, шефу, другу, куму і всім цінителям ексклюзивних речей і великих автомобілів.
Для уточнення деталей та нюансів замовлення пишіть (Viber, Telegram, WhatsApp) або дзвоніть +38 0992806072 (Ксенія).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 400 ₴






