+380992806072

Дерев'яний міні бар спецавто екстреної допомоги для подарунка чоловікові, лікарю, медпрацівнику
1 590 ₴
- Під замовлення
- Код: 008/7
Відправка з 04 квітня 2026+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні бар в вигляді спецавтомобіля екстреної медичної допомоги на базі BMW виготовлений з шаруватої деревини за нашим авторським проектом.
Матеріал: шарувата деревина.
Розміри: довжина 36 см, висота 17 см, ширина 13.5 см.
Покриття гіпоалергенне
У комплект входить також 6 чарок (на даху). Алкоголь в комплект не входить.
Капот і багажник відкриваються.
Місце для пляшки - всередині кабіни. Поміститься пляшка будь-якої форми об'ємом до 0,7 л
Можемо зробити іменний номер за бажанням замовника
Ідеально підходить для подарунка головному лікарю служби від колективу, працівникові медичної сфери від колег, лікарю, медпрацівнику або поціновувачам ексклюзивних речей, а також колекціонерам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Білий |
| Основні атрибути | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 360 мм |
| Стан | Нове |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴







