+380992806072

Мінібар Джон Дір John Deere подарунок чоловікові сувенір ручної роботи підставка під пляшку
1 800 ₴
- В наявності
- Код: 005
+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінібар у формі Трактора John Deere в оригінальному салатовому кольорі. Виготовлений за нашим авторським проєктом
Матеріал: слоистая деревина.
Розміри: довжина 34 см, висота 22 см, ширина 15 см.
Покриття гіпоалергенний
До комплекту входить також 4 чарки: 2 ззаду в отворах і 2 під капотом.
Капот відкривається.
Місце для пляшки - отвір вгорі кабіни зроблений під розмір пляшки Jack Daniels об'ємом 1 л
Наша новинка 2021 року
Ідеально підходить для подарунка шефу, другові, куму, фермеру, трактористу м просто якісному господареві
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Виробник | Ручна Робота |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 30 мм |
| Матеріал | Фанера |
| Колір | Салатний |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴









