+380992806072
-10%

Мінібар Бус Мерседес Спринтер білий для подарунка водієві, автомобілісту, чоловікові
1 800 ₴
1 620 ₴
- В наявності
- Код: 046/2
+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо Вам новинку: міні бар у формі мікроавтобуса Мерседес Спринтер, який не тільки сподобається, а й здивує будь-якого чоловіка. Адже всі чоловіки, які б вони дорослі не були, завжди хочуть відчути себе паророшка та, які грають з улюбленою машинкою:)
Матеріал — дерево (фанера завтовшки 6 мм)
Довжина 41 см
Ширина 17,5 см
Висота 18 см
До комплекту входить 6 чарок, а всередину Ви легко зможете вмістити пляшку об'ємом 0,7 л.
Увага: алкоголь до комплекту не входить і наш магазин не продає алкогольних напоїв.
На базі цієї моделі можна виготовляти й інші марки мікроавтобусів, змінюючи передню частину машинки. А також виготовляємо іменні номери (у разі оформлення замовлення пишіть в поміченні).
Сувенир чудово підійде для подарунка водіям, автомобілістам, автолюбиватам, брату, свату, другові або чоловікові, який поки що мріє про такого авто.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴







