+380992806072

Міні бар Мітсубіші сірий з чарками для подарунку чоловіку, другу, кумі, свату, колезі
1 500 ₴
- Під замовлення
- Код: 008/7
Відправка з 04 квітня 2026+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні бар у вигляді авто Мітсубіші виготовлений із шаруватої деревини.
Розміри: довжина 37 см, висота 17 см, ширина 16 см.
Покриття гіпоалергенне
У комплект входить також 6 чарок.
Місткість - пляшка 0,7 л. Алкоголь в комплект не входить.
Колеса крутяться, капот і багажник відкриваються.
Можемо зробити іменний номерний знак за вашим бажанням (Пишіть в чат, або вказуйте в примітці при оформленні замовлення)
Можливі варіації кольору і моделей
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴








