+380992806072

Дерев'яний міні бар авто Audi Ауді для подарунка чоловікові сувенір ручної роботи підставка під пляшку з чарками
1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016/1
+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні-бар у вигляді автомобіля Audi. Виготовлено за нашим авторським проектом
Матеріал: шарувата деревина.
Розміри: довжина 36 см, висота 17 див, ширина 13.5 см.
Покриття гіпоалергенне
У комплект входить також 6 чарок (на даху)
Капот та багажник відкриваються.
Місце для пляшки – усередині кабіни. Поміститься пляшка будь-якої форми об'ємом до 0,7 л
Робимо іменного номера за бажанням замовника (рядок виготовлення - 1 день)
Ідеально підходить для подарунка на ювілей, день народження, другові, куму, колезі та всім поціновувачам ексклюзивних речей.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 13.5 мм |
| Висота | 17 мм |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴





