+380992806072

Дерев'яний міні бар спецавто бус аварійної газової служби для подарунка чоловікові
1 800 ₴
- Під замовлення
- Код: 008/61
Відправка з 01 травня 2026+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні бар в вигляді спецавтомобіля буса аварійної газової служби виготовлений з шаруватої деревини за нашим авторським проектом.
Матеріал: шарувата деревина.
Розміри: довжина 40 см, висота 17,5 см, ширина 16,5 см.
Покриття гіпоалергенне
У комплект входить також 6 чарок (на даху). Алкоголь в комплект не входить.
Капот і багажник відкриваються.
Місце для пляшки - всередині кабіни. Поміститься пляшка будь-якої форми об'ємом 0,7-1 л
Можемо зробити іменний номер за бажанням замовника
Ідеально підходить для подарунка начальнику газової служби від колективу, працівникові газової сфери від колег або поціновувачам ексклюзивних речей, а також колекціонерам
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 165 мм |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴










