+380992806072

Міні бар Тесла Tesla з чарками для подарунку шефу, другу, чоловіку. Номера в подарунок
1 500 ₴
- В наявності
- Код: 078
+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні бар у вигляді автомобілю Тесла виготовлений за нашою власною розробкою. В комплекті 4 чарки.
Капот та багажник відкриваються, колеса крутяться. Всередину легко поміститься пляшка алкоголю об'ємом 1 л
Довжина 40 см, ширина 20 см, висота 15 см
Виготовлення іменного номера в подарунок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Чарки в комплекті | 4 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴







