+380992806072

Дерев'яний світильник, люстра з українським орнаментом на два плафони
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 201
+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Біла люстра виготовлена з комбінації дерево+фанера. На основі світильника розміщений український орнамент, який перекликається з таким же орнаментом на плафонах. Виглядає патріотично та створює затишок у приміщенні.
Наша авторська розробка.
Підійде для квартири, будинку, кафе, ресторанів, готелів
Можемо виготовити в іншій комбінації, на іншу кількість плафонів. В роздріб чи оптом.
Деталі за номером +380992806072 (Ксенія)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Кантрі |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Натуральне дерево |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Довжина шнура | 0.4 м |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Вага | 500 г |
| Довжина мережевого шнура | 0.4 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴





