+380992806072

Дерев'яний міні бар автомобіль швидкої допомоги для подарунка чоловікові, мед працівнику, лікаря
1 800 ₴
- В наявності
- Код: 008/8
+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні бар у вигляді спецавтомобілі'я швидкої медичної допомоги виготовлений з шаруватої деревини за нашим авторським проектом.
Матеріал: шарувата деревина.
Розміри: довжина 40.5 см, висота 19 см, ширина 17.5 см.
Покриття гіпоалергенне
В комплект входить також 6 чарок (на даху). Алкоголь в комплект не входить.
Місце для пляшки - всередині кабіни. Поміститься пляшка будь-якої форми об'ємом до 0,7 л
Можемо зробити іменний номер за бажанням замовника
Ідеально підходить для подарунка головному лікарю від колективу, медичному працівнику від колег, лікаря або поціновувачам ексклюзивних речей, а також колекціонерам
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Висота | 17 мм |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴










