+380992806072

Дерев'яний Міні бар авто в пікселі хакі з шевроном та позивним для подарунка військовому
1 800 ₴
- В наявності
- Код: 035/в
+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні бар в вигляді авто в пікселі стане відмінним подарунком військовому.
Оскільки ми є розробниками та виробниками, то
можемо додати на капот шеврон, іменний номер (позивний), змінити марку авто
Розміри: довжина 36 см, висота 17 см, ширина 16 см.
У комплект входить також 6 чарок, які розміщені на даху авто
Місце для пляшки з алкоголем - всередині авто. Місткість - пляшка до 0,7 л.
Алкоголь в комплект не входить. Наш магазин на продає алкогольні напої.
Такий сувенір ідеально підходить для подарунка військовому, сержанту, майору, замполіту, комбригу, комбату, офіцеру, побратиму
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴








