+380992806072

Сувенірна Фура з дронами "Павутина" для подарунка
1 500 ₴
- В наявності
- Код: П-1
+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Про спецоперацію "Павутина" писатимуть в книгах з історії, а ми розробили тематичний органайзер, який надихатиме в складні часи.
Розміри: довжина 41 см, ширина 13,5 см, висота 16 см
Матеріал: ДВП
За додаткову плату можемо зробити:
- будь-які додаткові варіанти написів на причепі: ім'я, назва фірми, побажання, тощо
- будь-які додаткові варіанти написів на причепі: ім'я, назва фірми, побажання, тощо
Такий сувенір ідеально підходить для подарунка військовому, поліцейському, працівнику СБУ, керівнику, босу, шефу, а також фурщику, далекобійникові, співробітнику логістичної компанії, співробітникам компанії, що перевозить вантажі, співробітнику дистрибюторської компанії, транспортної компанії, шефу, другу, куму і всім поціновувачам ексклюзивних речей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Наявність абразивних частинок | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 410 см |
| Ширина | 135 см |
| Висота | 160 см |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Матеріал | ХДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴










