+380992806072

Дерев'яний міні бар Volkswagen сріблястий для подарунка водієві Фольксвагена, другові, куму, шефу, чоловікові
1 650 ₴
- Під замовлення
- Код: 045/4
Відправка з 03 квітня 2026+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні бар у вигляді автомобіля Volkswagen виготовлений з фанеры за нашим авторським проектом.
Матеріал: шарувата деревина (фанера).
Розміри: довжина 41 см, висота 14 см, ширина 18 см.
Покриття гіпоалергенне (лак на водній основі)
У комплект входить також 4 чарки (нюпід капотом). Алкоголь у комплект не входить.
Капот та багажник відкриваються.
Місце для пляшки – усередині кабіни. Поміститься пляшка будь-якої форми об'ємом до 1 л
Можемо зробити іменний номер за бажанням замовника.
А також іншу марку авто за Вашим фото (пишіть у чат, Viber, WhatApp, Telegram 0992806072)
Ідеально підходить для подарунка чоловікові або жінці водію, коханому, начальнику, другу, куму. З приводу дня народження, іменин, професійного свята, на річницю та ін.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 14 мм |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴








