+380992806072
-10%

Міні бар зенітка SAMP/T з дерева для подарунка військовому, комбату, ротному, побратиму
3 500 ₴
3 150 ₴
- В наявності
- Код: 035/3
+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Може слугувати як міні бар, в комплекті 4 чарки
Додатково можемо зробити будь-які варіанти написів: ім'я, позивний, а також іменний номерний знак за вашим бажанням
Розміри: довжина 53 см, висота 22 см, ширина 16 см.
Такий сувенір ідеально підходить для подарунка військовому, побратиму, офіцеру, військовослужбовцю, ротному, командиру, комбату, мобільній групі ППО, мобільно-вогневій групі ПВО і всім поціновувачам ексклюзивних речей і великих автомоблів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴











