+380992806072

Подарунковий набір з келихами, стеатитовими каменями для охолодження, щипцями та секцією для віскі
1 290 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 428
+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарунковий набір для віскі - це оригінальний подарунок для поціновувачів міцних напоїв, який підкреслить статус та вишуканий смак.
В набір входить:
- елегантна коробка
- 2 стакани для віскі об'ємом 205 мл
- 9 стеатитових каменів для охолодження віскі
- щипці для каменів
Алкоголь в комплект не входить. Наш магазин не здійснює продаж алкогольних напоїв
Можемо нанести брендування чи вітальний напис на коробку, а також виконуємо корпоративні замовлення
Для консультацій та швидкого замовлення телефонуйте/пишіть (Viber, Telegram, WhatsApp) +380992806072
Цей подарунок стане не просто аксесуаром, а й символом поваги та турботи
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Коробка |
| Толщина изделия | 5 мм |
| Вага виробу | 1500 г |
| Основні | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 330 мм |
| Тип | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴






