+380992806072

Коробка для вина "Капсула часу"
270 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 490
+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка для вина "Капсула часу" стане цікавим подарунком на весілля, хрестини, випускний, зустріч випускників чи просто для дружньої компанії
Розмір коробки — 10*10*33 см
Матеріал - ХДФ
Робимо оптові та корпоративні замовлення. Можливе брендування, гравірування інших написів
Для консультацій та швидкого замовлення телефонуйте/пишіть (Viber, Telegram, WhatsApp) +380992806072
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | ХДФ |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 8.5 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 21 мм |
| Основні атрибути | |
| Толщина изделия | 3 мм |
| Вага виробу | 100 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴






