+380992806072Подарунок

Міні бар Штоф ШАХТАР для подарунка футболісту, вболівальнику, фанату
950 ₴
- В наявності
- Код: 0078
+380 (99) 280-60-72
Ксеніяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 120 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Міні бар Штоф ШАХТАР для подарунка футболісту, вболівальнику, фанату»
Ідеальний подарунок для фаната ШАХТАРя або цілої компанії вболівальників! Штоф виготовлений з шаруватої деревини. Розрахований під пляшку, об'ємом 0,7 л. Комплектується шухлядкою, де можна розмістити додаткові фан атрибути чи солодощі/снеки
Алкоголь в комплект не входить.
Можливе виготовлення інших написів чи силуетів спортсмена по індивідуальному замовленню.
Для узгодження/замовлення дзвоніть/пишіть +380992806072 (Ксенія)
Цікавий подарунок для футболіста, баскетболіста, каратиста, волейболіста, фаната чи вболівальника.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 27 мм |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴








